Colorbet

Razem zbudujemy
Twoje marzenia

Firma P.P.H.U. „COLOR-BET” Robert Mendalka na swój wizerunek pracuje od 2001r. w tym momencie właściciel Robert Mendalka rozpoczął działalność gospodarczą w branży budowlanej.

Od tego czasu firma aktywnie uczestniczy w procesach inwestycji budowlanej – począwszy od projektu budowlanego, uzyskania pozwolenia na budowę, nadzoru wykonywania robót, realizacji zadania – wykonawstwo po same oddanie inwestycji w użytkowanie.

Początkowo profil firmy ukierunkowany był wyłącznie na konfekcjonowanie i dystrybucję najwyższej jakości produktów, które mają zastosowanie w mieszance betonowej, betonie oraz szeroko pojętej grupie zapraw budowlanych (pigmenty, domieszki i dodatki do betonu), współpracując z czołowymi niemieckimi producentami w/w produktów, którzy postrzegani są w swojej branży jako liderzy dostarczając konfekcjonowane produkty poprzez rozbudowaną sieć współpracujących z nami hurtowni materiałów budowlanych do szerokiej grupy odbiorców.

Jednakże bezpośrednia styczność z procesem budowlanym, zdobyte doświadczenia, jak również kierunek wykształcenia i posiadane uprawnienia kadry technicznej firmy szybko wyznaczyły nowy horyzont poszerzając profil działalności od 2008 roku o wykonawstwo budowlane.

W tym czasie firma poza dotychczas realizowaną działalnością, bardzo mocno postawiła na stworzenie branżowych grup budowlanych, dzięki którym fachowo, rzetelnie i terminowo wykonuje swoje rzemiosło pod nadzorem wykwalifikowanej kadry technicznej.

Stałe poszerzanie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji kadry oraz bezpośredniego personelu, jak również współpraca z producentami materiałów budowlanych pozwala nam na wykonanie powierzonych  prac z zachowaniem najwyższej jakości robót oraz postrzeganiem nas jako profesjonalną, rzetelną i terminową firmę budowlaną.

Na przestrzeni lat firma rozwijając się wykonywała coraz większy zakres robót budowlanych polegający na budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków usługowo- mieszkalnych, usługowo- przemysłowych, użyteczności publicznej, obiektów sportowych, konserwacji zabytków, termomodernizacji oraz zagospodarowania terenu.

Colorbet

Od 2015r. właściciel Robert Mendalka jest również jednym z dwóch wspólników, stworzonych dwóch spółek deweloperskich – MK INWESTYCJE S.C. www.mkinwestycje.com, oraz Mendalka&Nowicki INWESTYCJE S.C. www.mninwestycje.pl.

Specjalizacją spółek jest budowa osiedli mieszkaniowych. MK INWESTYCJE S.C. zrealizowała między innymi dwie duże inwestycje w Działdowie pn. „Słoneczne Zacisze” przy ul. Władysława Raginisa oraz „Parkowe Zacisze” przy ul. Elizy Orzeszkowej. Spółka ma na swoim koncie przekazanych ponad 160 lokali mieszkalnych na terenie Działdowa. Od 2019r. poszerzyła swoje pole działania również o inne miasta.  Spółka Mendalka&Nowicki INWESTYCJE S.C. zrealizowała dużą inwestycję na rynku mławskim pn. „Rezydencja Pan Tadeusz” przy ul. Tadeusza Kościuszki -budynek wielorodzinny mieszkalny, w 2019r. oddała do użytku 82 lokale mieszkalne.

Jako spółki dokonujemy zakupu gruntów w celu budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Pomagamy, doradzamy naszym klientom przemieniać ich marzenia w rzeczywistość. W najbliższej przyszłości w planach spółek jest realizacja kolejnych przedsięwzięć deweloperskich oraz doskonalenie projektów budowlanych z nimi związanych.

Mamy świadomość wpływu na społeczeństwo, otoczenie oraz teren. Naszym powołaniem jako firmy budowlanej oraz prowadzonych spółek deweloperskich jest budować odpowiedzialnie, sumiennie oraz zgodnie z zasadami. Przestrzeganie zasad etyki i moralności jest sposobem do osiągnięcia założonego przez firmę celu jaki sobie stawia na samym początku. Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług z uwzględnieniem bezpieczeństwa, terminowości oraz standardów wykończenia. Doświadczenie zdobywane latami przyczyniło się do zbudowania silnego przedsiębiorstwa z profesjonalną załogą oraz nowoczesnym zapleczem technicznym.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas!

    Kontynuując przeglądanie strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji